3-годишно дете е пропаднало в отворена шахта в Перник. Това се е случило до блок 63 на улица "Кракра".
За инцидента разказа майката на детето.
Василена Попова-Лазарова написа в социалната мрежа Facebook, че детето й без наранявания, но се е уплашило много.
"Пиша с предупреждение да внимавате, до блок 63 на ул. "Кракра" има отворена шахта, която не се вижда добре. Надявам се никой друг да не се налага да си вади детето от шахта като мен вчера", гласи публикацията й.
Жената твърди, че в шахтата е имало кабели.
Василена Попова-Лазарова е подала сигнал до Община Перник.
"Имам отговор от общината, че ще се задействат", написа тя в коментарите под поста си.
"Дано да се домъкнат, преди някой да е станал за гипсиране. На вас - евала", коментира Val Koptchaliyski.


Компрометирана шахта има и в централната част на града, разбра GlasNews.bg от друга публикация в социалната мрежа.
Въпросната снимка е споделена от човек, който е решил да запази анонимност:

Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА