Двама души са изчезнали в София. За това сигнализират техните близки в социалната мрежа. Младо момче е в неизвестност от 8 март. Сестра му е подала сигнал в полицията и апелира за съдействие.
„Здравеите, прятели и познати, това е брат ми той е в неизвестност от 8 март. Моля всички мои приятели и познати, ако някой го види някаде, да подаде сигнал на 112 или на номер 0892774815,“ написа Ани Илиева.
Търси се и възрастен мъж.
„Търся търси се този човек, казва се Димитър Тодоров Димитров, ако някой го е виждал, моля да се свърже с мен! Телефон за връзка 0888038636,“ написа Гергана Борисова.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход