Журналистиката Сибина Григорова, съпругата на покойния Асен Григоров, обяви във Facebook кога ще бъде поклонението пред журналиста.
Ето какво написа тя в емоционален пост:
"Мили хора, събирам сили да чета това, което ми пишете, но всеки един от вас е спомен, който ме хвърля в нови мисли. Благодаря ви за подкрепата, за думите, за споделената болка.
Сбогуваме се с Асен в понеделник в 11 часа в Света София.
Преди много години ми беше казал, че един ден иска да го изпратим с Kashmir на Led Zeppelin, но единственото, което звучи в моята глава е Love Of My Life на Фреди. Приятелите ни знаят, за Асен музиката беше остров на спасение. Пуснете си една песен за него, той ще се радва.
Бог да го прости.
Сибина без Асен."
Припомняме, че Григоров почина след кратко боледуване.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
