Посетителите на търговския център на бул. "България" в София е трябвало спешно да напуснат сградата, съобщи bTV.
"Внимание, дами и господа, в момента имаме спешен проблем. И като предпазна мярка ви молим незабавно да напуснете сградата. Молим ви да използвате означените пътища и стълбища за евакуация ", обявиха по високоговорителите в мола.
"Молим ви да не използвате асансьорите, ескалаторите и автомобилите си", беше съобщено още, докато звучаха алармени сигнали за тревога.
*ОБНОВЕНА:
По-късно от охраната заявиха, че сигналът е бил "учебна тревога". А посетителите на търговския център можеха да се върнат обратно.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие