Посетителите на търговския център на бул. "България" в София е трябвало спешно да напуснат сградата, съобщи bTV.
"Внимание, дами и господа, в момента имаме спешен проблем. И като предпазна мярка ви молим незабавно да напуснете сградата. Молим ви да използвате означените пътища и стълбища за евакуация ", обявиха по високоговорителите в мола.
"Молим ви да не използвате асансьорите, ескалаторите и автомобилите си", беше съобщено още, докато звучаха алармени сигнали за тревога.
*ОБНОВЕНА:
По-късно от охраната заявиха, че сигналът е бил "учебна тревога". А посетителите на търговския център можеха да се върнат обратно.
Прочетете още
- 15:00 Столичанин предупреди за тараш: Апаш потроши кола край детска градина СНИМКИ
- 18:00 СНИМКА на момче с книга на дърво върна надеждата, че четенето не е отживелица
- 17:00 Мистериозни вандали отключват и тарашат коли във Варна без да крадат СНИМКИ
- 15:24 Жестока катастрофа край Пловдив, трима загинаха