Тежка катастрофа на околовръстния път на Стара Загора от днес следобед. От Областната дирекция на МВР в Стара Загора потвърдиха за инцидента.
Полицията съобщи, то е между лек автомобил, управляван от 65-годишна жена и два товарни автомобила, управлявани от двама мъже на по 30 години.
Произшествието е станало в 15:49 часа днес.
Оказана е медицинска помощ на жената, по-ксъно е освободена.
Тестовете за употреба на алкохол са отрицателни на всички водачи.
Според NOVA, автомобилът на 65-годишната се е блъснал в тир. Тази информация не бе потвърдена от официалната институция.
Вече няма проблеми с движението по пътя, увериха от МВР.


Снимки: NOVA
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията