Взрив е избухнал в близост до детска градина в Горна Оряховица, което е наложило спешна евакуация на децата и персонала.
На място незабавно са изпратени екипи на полицията и пожарната, които са обезопасили района. Всички деца са изведени навън своевременно.
Експлозията е избухнала в канализация в квартал "Калтинец". По неофициални данни причината е запушена канализация и утаяване на метан. Капци на шахти буквално полетели във въздуха. За щастие няма жертви и пострадали, пише Нова.
Районът е отцепен. На място има разследващи, пожарникари, както и служители на ВиК и РИОСВ. Уеща се миризма на сяра.
Прочетете още
- 22:00 Между дърветата и сенките: Зловеща фигура стряска минувачи в София СНИМКИ
- 15:14 Неочаквано трио - Дара, Новак Джокович и дъщеря му Тара запяха заедно „Bangaranga" ВИДЕО
- 20:42 Известният Михаил Бериша е задържан в "Люлин", тестът му за наркотици е положителен СНИМКИ
- 10:00 Шофьорка откри колата си с потрошено стъкло СНИМКА
Запознат 16:00, 12.05.2026
Там живеят предимно мангали. Ходил съм по работа.Те само ядат и серат. През останалото време се занимават с измами и кражби.Лайната им освен токсични,са и взривоопасни.Все-пак те не са нормални хора.