Четири автомобила пламнаха преди два дни в София. Ситуацията се разиграла на междублоков паркинг в "Люлин" 5, за което GlasNews съобщи. На разпространените кадри тогава се виждаше как огнеборци гасят едната кола, от която е тръгнал огънят.
Кола изгоря на паркинг в София ВИДЕО
До този момент няма официална информация по случая.
В социалните мрежи обаче се появиха кадри, заснети от улична камера, на които ясно се вижда, че двама с качулки са виновниците за случилото се. Те се промъкват в тъмното до автомобил, а малко след това се вижда как той избухва в пламъци. Подпалвачите хукват да бягат и се скриват от обсега на камерата.
Вижте:
Очакваме реакцията на органите на реда.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА
Тъпо 14:35, 04.06.2025
Бой на Негри , в тъмна нощ. Ще ги познаете ли ?