Катастрофа стана тази сутрин на пътя Васил Левски – Баня при кръстовището за Марино поле.
От АПИ съобщават, че движението се осъществява двупосочно в една лента.
49-годишна шофьорка на лек автомобил се е движила в посока Ведраре-Марино поле, навлезнала е в кръстовището и е отнела предимството на шофьор на тежкотоварен автомобил, който се е движил от Баня за Васил Левски. В колата на жената са пътували деца на 8 и 10 години. Едното дете е с повърхностни рани, съобщи karlovopress. Жената е със съмнения за счупен крайник.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ