В противовес на тиражираните новини срещу родното Черноморие, кметът на Созопол и представители на бизнеса отправиха покана към родените и израснали там, към хотелиери, ресторантьори и приятели на града да поплуват заедно в кристалните води на Централния плаж, който е и със „Син флаг”.
„Правим го в подкрепа на българското Черноморие и на бизнеса. С истериите, които се вихрят напоследък, че водата е мръсна, а храната - скъпа, си правим мечешка услуга и отблъскваме туристите. Нашето Черноморие е страхотно място. Това е една инициатива, която цели да подкрепи именно това”, каза пред Нова кметът на Созопол Тихомир Янакиев.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
