Млад шофьор и спътничката му са без сериозни наранявания след катастрофа снощи в областния град.
Около 23 ч. пътни полицаи посетили сигнал за блъснал се в билборд лек автомобил „Фиат“ на кръстовище между бул. „Цар Борис III Обединител“ и бул. „Христо Ботев“.
По предварителни данни произшествието настъпило заради движение с несъобразена скорост и загуба на контрол от страна на 21-годишния младеж, управлявал колата. Той и 18-годишна пътничка са прегледани в болница и освободени за домашно лечение.
Няма данни за употреба на алкохол и наркотични вещества. По случая е взето административно отношение.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив