Катастрофа е станала в района на АМ „Тракия“, малко преди тунела на границата между Пазарджишка и Софийска области при 56-ти километър.
Автомобил „Пешо“ е загубил управление над колата и е излязъл встрани от пътя, удряйки се в мантинелата, съобщиха от МВР Пазарджик.
В колата са пътували водачът, който е на 46 години, неговата съпруга и майката на жена му. Тримата са с различни травми и наранявания.
Транспортирани са в многопрофилната болница в Пазарджик. Движението не е затруднено, тъй като колата не се намира на пътното платно.
На място има екип на полиция.
Шофирайте с повишено внимание.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО