Поредната катастрофа в столицата - кола се вряза преди минути в мантинелата на Ботевградско шосе, преди светофара на гара Подуяне. Ако се съди по снимките, ранени няма. Полицията все още не е дошла на мястото.
Засега не е ясна причината как точно се е озовал там автомобилът и има ли нещо общо другата кола пред него.
Това какво е? Неуспешен опит да се блъсне трамвая?, чуди се софиянец с неприкрита ирония.
А друг с тъга отбелязва:
"Тази ограда, заедно със същата на Малинов, няма как да ръждясат. Просто не й оставят време..."
Очаквайте подробности!

Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА