Интензивен е трафикът в последния от серията почивни дни.
Хиляди тръгват днес на път към дома след тридневната ваканция.
Очаква се този следобед на много места да има дълги колони от автомобили.
Затова, освен от "Пътна полиция", за нормалното придвижване следят и екипи на Жандармерията и "Охранителна полиция".
Униформените вече са завардили основните пътни артерии и ще проверяват водачите за превишена скорост, употреба на алкохол и наркотични вещества.
А от днес бе възстановено движението по южната дъга на околовръстния път на София между "Младост" и магистрала "Тракия".
Там преди обед се образува сериозно задръстване, тъй като всички автомобили се придвижват в една лента. Наложи се движението да бъде регулирано от катаджии.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив