Жена пострада при инцидент на пътя днес в Благоевград. Около 10.00 ч. автомобил излиза от паркинга на голяма търговска верига, потвърдиха от пресцентъра на МВР.
Заради движение, несъобразено с пътната обстановка, шофьорът изпуска управлението при завой. Колата поднася и помита движеща се по тротоара жена и я влачи няколко метра.
На място е извикан екип на полицията, както и линейка. По-късно пострадалата жена е прегледана в болницата в Благоевград, където е установено, че има охлузвания и хематоми по тялото.
При инцидента има и увреден стълб на уличното осветление, предаде БНТ.
Водачът е тестван за алкохол и наркотици. Пробите са отрицателни.
Установено е, че автомобилът е бил с летни гуми.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания