Пожарът, който се разрази на територията между селата Левски и Елшица е локализиран. И тази нощ и днес през деня има дежурен екип на РСПБЗН-Панагюрище от 5 огнеборци, както и 4 екипа на горското стопанство. Те обикалят целия периметър на пожара и гасят локални огнища.
Единствено към момента се погасява едно по-голямо локално огнище, но няма опасност от разразяването му и разрастване на пожара.
Във връзка с големият пожар, възникнал на територията край Пазарджишките села, е образувано досъдебно производство.
В гасенето се включиха стотици хора. Изключителни благодарности за всички тях, каза говорителят на МВР.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА