Двегодишният Мехмед от Якоруда, който изчезна за почти 24 часа, е настанен в болницата в Разлог, където е под наблюдение.
Той е в добро стабилно състояние. Спокоен е, но снощи е бил дехидратиран, съобщиха от лечебното заведение.
Видими следи от наранявания не са установени. Направени са му изследвания.
Прегледан е и от психолог. Детето обаче не е разказало нищо за случилото се пред социалните служби.
Кога Мехмед ще бъде изписан, ще стане ясно, когато бъдат готови последните резултати, които са му направени.
От отдел "Закрила на детето" обявиха, че са се самосезирали по случая и започват спешна проверка.
Най-вероятно Мехмед и останалите три деца от семейството, заедно с техните родители, ще бъдат настанени в Център за обществена подкрепа в Якоруда. Там психолог ще работи с детето и неговите родители. Ще се следи и какви грижи полагат майката и бащата за своите деца.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
