Гражданин издирва мъжа от снимките. Причината? По думите му той е задигнал изгубен телефон. Случката се разиграла по улиците на град Гоце Делчев вчера.
Потърпевшият търси информация за самоличността на съгражданина си в мрежата.
Според него въпросният мъж е прибрал телефона от земята, в същия момент, когаго са звъняли на устройството, за да го открият.
"Моля, някой ако го познава да пише. Намери изгубен телефон и си го прибра в джоба, докато собственика на телефона го търси, звънейки му", пише Васил Щурков, който прикачва снимки на предполагаемия извършител.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА
Касапа 02:12, 12.08.2022
Това не е човек! Това е МРЪСЕН ГРОЗЕН ЦИГАНИН! Намерете го и и го изкормете!!!!