На 26 февруари в столицата бе заснет мъж, който използва флекс, за да отреже метално колче на булевард „Витошка“.
Видео от случката е разпространено в социалната мрежа Facebook от потребителката Ася Семкова.
На кадрите ясно се вижда как мъжът държи флекса в едната си ръка. Към момента не е известна причината, поради която той е отрязал колчето, нито дали е бил санкциониран за постъпката си.
Според Ася Семкова, мъжът е отразял колчето "за секунди".
"На Витошка, където е пълно с хора, с камери, а може и с полицаи.. и изобщо не му пука", написа Краси Лозанова в коментарите под публикацията.
"За генерацията ми трябва, че се скъса"; "За права тръба на някоя нафтичка е топ"; "Като го снима по-хубаво ли ти стана?", гласят част от останалите коментари.
Очаква се компетентните органи да изяснят мотивите зад този акт.



Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
Здравко 14:46, 28.02.2025
Почва да се стопля и откачат все повече