Изпълнителна агенция (ИА) "Медицински надзор" извършва проверка на няколко лечебни заведения във връзка с починалото 7-годишно дете от село Литаково, община Ботевград.
Вчера от Окръжна прокуратура-София съобщиха, че се води разследване по случая.
Директорът на болницата в Ботевград след смъртта на момиченцето: Направихме всичко възможно
На 3 май във Филиала за спешна медицинска помощ в Ботевград е приета 7-годишно момиченце с болки в корема, след което момичето е транспортирано в УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“ в София. Въпреки извършените реанимационни дейности е констатирана смъртта на детето.
Близки на починало дете излязоха на протест пред болницата в Ботевград вчера.
Починалото дете от Ботевградско било интубирано, в линейката към София имало реаниматор
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход