Близо два месеца след като част от локалното на „Цариградско шосе” пропадна, втора дупка притесни хората, които живеят в района. Жителите на квартала се питат кога ще приключи ремонтът?
„Дупките се появяват една след друга. Поредни заграждения, поредни дупки. Спира ни се тока, водата ни се спира, живеем в ад”, заяви живеещ в района.
„Проблемът е, че не правят нищо по цял ден. Живеем като заложници”, заяви друг мъж от района.
СО: Взети са мерки за възстановяване на терена в локалното на бул. "Цариградско шосе"
За Нова от „Метрополитен” обясниха, че втората дупка всъщност е част от планираната работа.
Хората твърдят, че на 21 май директорът на „Метрополитен” е обещал, че в рамките на 1 месец първата дупка ще бъде запълнена и движението възстановено. Това обаче не се случило. Сега им е затворен подлеза, налага се да вървят на пътното платно.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията