Голям кратер се е отворил на локалното платно към Окръжна болница в столичния квартал „Младост 1“, сигнализираха шофьори в социалната мрежа Facebook.
Видеоклип, публикуван от потребител с името Жоро Боро, показва мащабите на кратера. От кадрите става ясно, че на място вече има служители на Столична община, които извършват оглед и обезопасяване на района.
Вероятно огромната дупка ще предизвика сериозно затруднение на движението в района, особено в час пик, когато локалното се използва активно от шофьори.

Тепърва предстои да се установят причините за пропадането на асфалта.
Столична община към момента не е излязла с официална позиция по случая.
Потребители на Facebook реагираха на случилото се, използвайки хумористични коментари:
„Метрото сигурно се опитва да излезе на слънчице“, написа Мария Дончева. „Братята извънземни идват!“, коментира Илиян Иванов. „Това от къртицата ли е?“, попита Христо Георгиев.

Още подробности - четете тук:
Столична община: Взети са мерки за възстановяване на терена в локалното на бул. "Цариградско шосе"

Снимка: Николина Господинова & Христо Т.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ