Столичанка иска да сложи край на живота си. Това се случва в момента на ул. „Пиротска“ 52, разбра GlasNews.bg. Незабавно към мястото са пристигнали екипи на пожарна и спешна помощ.
По първоначална информация синът на възрастната жена, я е заключил в дома ѝ. Вероятно жената е била тормозена от него и затова е решила да скочи от балкона.
Съседи са видели случващото се и са сигнализирали.
Към момента спасителните екипи са поставили батут под балкона във вътрешния двор на сградата, в случай че жената скочи.
Полицаи от 3РУ са на мястото. Движението в района е затруднено.
Очаквайте подробности!


Прочетете още
- 18:00 Грозна проява във Велико Търново: Жена изкорени цвете и го скри в количката си ВИДЕО
- 20:22 „Хората лежаха и не мърдаха, мислех, че умирам": 17-годишен с разказ пред GlasNews за ада на катастрофата в София
- 14:00 Столичани останаха изненадани от благородна постъпка на бул. "Симеоновско шосе"
- 19:14 Пешеходци чакат 10 минути светофар в София да светне в зелено
Като 11:38, 12.01.2023
Като иска да скача, скача, тя се похвалила на целия квартал
Предложението гласувано!
Пробвай и ти! Не се плаши, не е толкова страшно!
До картофа 11:54, 12.01.2023
Пиян ли си е картоф
Не издавай ве
Помиярино, тамън се напихме
Ахмет дет викаш 17:00, 12.01.2023
Да иде от друга стая да ги изненадя
ахметя
да не те изненадя теб някой от другата стая да те бута да скачаш ти пръви хахаха