Необичайна за градския пейзаж птица се появи във Варна. Петел бе забелязан да припка из район "Младост". Пилето е заснето да тича по паркинг, заобикаляйки и невъзмутими гълъби. Случката бързо привлича вниманието варненци, които споделят за разходката му и във Facebook.
Ситуацията буди вълна от шеги, но и загриженост за съдбата на пилето. Някои граждани се притесняват, че то ще свърши като супа. Други смятат, че петелът е притеснен. Не липсват и шеги дали птицата не е поела към морето, бягайки от жегите.
Вижте някои от мненията на варненци:
"Някой да си търси будилника?", чуди се варненка.
"Кое е смешното? Животното изглежда уплашено", пише Грета Г.
"Будилникът е в тенджерата", шегува се Живка К.
"Подозирам, че изведнъж ще попадне на топло с капака", пише Гергана Г.
"Това не е будилник, а охраната на паркинга", пише Станислав П.
"Вече е на супа", добавя Румен А.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
