Моторист е в болница след катастрофа, предизвикана под влияние на солидно количество изпит алкохол.
Около 13.30 ч. в петък, на Голямоконарско шосе, мотоциклет „Кавазаки“ се ударил в мантинела и паднал на пътното платно. Пристигналият на място екип на РУ-Труд предприел проверка, при която дрегерът отчел наличие на над 2,8 промила в кръвта на 52-годишния водач.
Мъжът е оставен под лекарско наблюдение, взета му е кръвна проба за химически анализ. По случая се води досъдебно производство.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща