Пияна украинка потроши 2 паркирани автомобила. В понеделник около 01:25 часа в Районно управление - Несебър е получено съобщение за настъпил пътен инцидент с материални щети пред х-л "Атол" в Слънчев бряг, при който л.а. "Опел Вектра", с украинска регистрация, управляван от 33-годишна украинка, блъска два паркирани леки автомобили – "Форд Фокус" и "Ауди".
Водачката е тествана за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел - 2.04 промила. Отказала е да даде кръв за химичен анализ.
Задържана е за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Украински бус на тротоар край Гребната ядоса пловдивчани СНИМКА
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията