Пловдивчанин остана шашнат от паркирането на автомобил на една от градските улици. Мъжът заварил две коли в опасна близост.
Тегличът на черното возило бил на има-няма сантиметър от предния номер на другата кола. Кольо К. споделя снимка, илюстрираща гледката в една от групите на града под тепетата, придружено с цветист въпрос, който смятаме да спестим.
Пловдивчани остават шашнати от видяното, като смятат, че за подобна маневра се изка майсторство - поне от споделената снимка се вижда, че щети по другата машина няма. Други обаче считат, че подобно паркиране е неколегиално, защото създава затруднения при излизане от паркомястото.
"Майстор. Сега с 10 маневри излизаш", констатира Марияна И.
"Професионалист", отбелязва Дарина П.
"Ако няма отпечатък от теглича, значи е майстор", смята Боян Б.
"Парктроникът му е на тегличът сигурно", къде на шега, къде сериозно пише пловдивчанин.
"Прецизен, дори много прецизен", възклицава Даниел Ц.
Често паркирането из големите градове на страната е съпроводено с какви ли не куриозни случки, които успяват да разсмеят, възмутят и учудят потребителите на социалните мрежи.
Припомнете си някои от тях:
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол

