Полицията в Шумен отново издирва собственика на златен накит, този път гривна.
Съвестен шуменец на 38 г. намерил бижуто в магазин и го предал в полицията.
Попаднал на гривната в търговски обект на бул. "Симеон Велики", в ранните следобедни часове в неделния ден, съобщава "Труд".
От полицията съобщават, че накитът ще бъде предаден на собственика, като се очаква да бъдат описани подробности за това дали е дамски или мъжки, както и особености на модела. За справка е оставен телефон: 054 854-427.
От ОДМВР-Шумен благодарят на 38-годишния шуменец за доблестната му постъпка.
Припомняме ви, че на 30 септември полицай намери златен ланец на улицата. По-късно след публикации в медиите щастливият му собственик научи, че е намерен и дойде да си прибере бижуто, което било подарък от съпругата.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив