Столичанин алармира за грозно дело, извършено посред бял ден.
Миро Трихонов разпространява кадри, на които се вижда как млад мъж, който бърка в хладилник за сладоледи, грабва няколко, а после бързо-бързо бяга.
"Внимание! Крадци", лаконично отбелязва Трихонов. Той споделя за станалото в една от големите групи на София във Facebook, като не дава повече подробности.
Случката не оставя столичани равнодушни, като хората за разочаровани от кокошкарската проява.
"Как заграби сладоледите", отбелязва гражданин.
"Това не е нормално... Да краде сладоледи", смята Краси Лозанова.
"Този направи удара на живота си!", с ирония отбелязва Антон Гетов.
Няма данни дали мъжът, обвинен за извършеното, е решил да се поправи и да си плати. Той обаче е заснет от камерите на обекта, като лицето му е видно ясно.
Видео от случката може да гледате ТУК.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО