Намалява броят на здравите спирки на градския транспорт в Пловдив. Редовно се натъкваме на изпочупени стъкла на така необходимите съоръжения. Такава е и спирката на бул. „Менделеев“ пред магазин „Метро“.
Преди седмици ви разказахме за нея. Жителка на града е сигнализирала за вандалската проява, а към днешна дата не са положени усиля по възстановяването ѝ.
Пловдивчанка: Град мой - разруха пълна! СНИМКА
Това, което все пак е направено – поставена е лента, обозначаваща липсата на стъкло.
"Реновираната" спирка на Метро!цСлед множество публикации и сигнали - обещаното е изпълнено!,“ написа иронично Катрина К.

Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО