Пожар в столично училище! Гори зала, намираща се в двора на 148. ОУ "Професор доктор Любомир Милетич", сигнализират столичани в социалните мрежи. Виждат се облаци от черен дим, обхванал голяма част от район Слатина, където се намира училището.
На мястото вече има пожарникари, които според хората режат с флекс и полагат усилия да овладеят ситуацията и да потушат огъня. Виждат се и светлини на полицейски коли, има и линейки.
На този етап няма данни какво е причинило пожара, нито какви са щетите. Очевидци коментират, че в училището по това време не би трябвало да има нито деца, нито учители.
Очаквайте подробности!



Снимки: Facebook, Нора Котарска
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив