Огънят, тръгнал от запалено стърнище, държа под напрежение близо две денонощия пожарникари от Раковски, Стамболийски, Хисаря като в гасенето взеха участие и екипи от почти всички служби на дирекцията в областния град.
След като вчера бяха локализирани няколко огнища и по-късно угасени, цяла нощ на терен остана на дежури екип огнеборци от Раковски.
Рано тази сутрин, след направена цялостна обиколка на периметъра на пожара, не се виждат пушеци и огнища и огнеборците се оттеглят в службата си.
От РДПБЗН Пловдив отново напомнят на жителите на областта да бъдат внимателни!
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията

