Проблемите с електричеството в Пловдив продължават, като без ток са още квартали на града.
Села в Първомайско и Хисарско също са без ел. захранване. Нарушения има и във вилните зони на Дедево и Равнища, информира TrafficNews.
Липсва захранването в части от Кючук Париж - около улица "Пере Тошев". Авария има в "Северен" - в кварталите Гагарин, Арман махала, Брезовско шосе и части Кършияка.
По-рано без захранване бяха районите около ул. „Иван Вазов”, Централна гара, Сточна гара, ст. Христо Ботев, Коматевският възел, в район „Южен” около Събота пазара.
Авария остави квартали на Пловдив без електричество
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив