Протестиращите блокираха движението на "Орлов мост" във вечерните часове. Полиция охранява протеста.
През деня недоволни граждани излязоха на протестно шествие по софийските улици срещу зелените сертификати и ваксинирането насила. Протестиращите се събраха пред НДК, след това шествието продължи по бул. „Витоша” и се премести пред здравното министерство.
Протестиращите заявиха, че не са съгласни да се издават сертификати и насилствено ваксиниране, предаде Нова. Организаторите изнесоха реч пред Министерството на здравеопазването.
Протестът продължи в посока президентството. Шествието продължи до Народното събрание и "Орлов мост".
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
Ми 23:25, 24.10.2021
Стига сте си губили времето с тъпанари,които печелят пари на ваш гръб