Протестно автошествие с цел да бъде блокирана магистрала "Струма" и ГКПП "Калотина" е стопирано от катаджии при Сливница, съобщи Дарик.
Сутринта голям брой автомобили, организирали се в социалните мрежи, са тръгнали в посока границата с Гърция, където планирали блокада.
Отново в мрежите – организаторите призовават примерът им да бъде последван и от други хора из цялата страна, като апелират за множество блокади, които да парализират свободното движение на автомобили.
Целта на автошествието е да шофират към дестинацията с не повече от 30 км/ч., с което да затрудняват движението.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив