Парковете и улиците на Пловдив опустяха след въведените забрани, които целят да се ограничи разпространението на новата зараза. Струпване на хора имаше само около хипермаркети и тепатата. Въпреки забраните, някои хора решиха да си направят разходка из стария град и другите хълмове на града.
Нови 4 случая на COVID-19 в Пловдив!
Генералът: Пълно безобразие цари по улиците, случаите растат
Вижте ситуацията в града през обектива на фотографа на Glas.bg Деан Апостолов:






















На тепетата обаче ситуацията е коренно различна. Въпреки ограниченията, хора се разхождаха на групи и по отделно в Стария град и на Бунарджика.





Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО