По-рано GlasNews Ви съобщи за 13-годишно момиче от Шумен, което беше изчезнало.
Сега ви съобщаваме една радостна вест - Ангела е намерена жива и здрава.
Новината се съобщи от нейни познати и запознати със случая. Жена сподели на своите съграждани в шуменска Facebook група, че търсенето на Ангела се преустановява.
По-късно МВР също потвърдиха.
Момичето е било открито в центъра на града.
Припомняме, че Полицията в Шумен издирваше 13-годишната Ангела Анютова Александрова по молба на близките й. Момичето излязло от дома си в сряда сутрин, тръгнало към училище, но не се прибрало.
Ангела тръгна към училище, но не се прибра - издирват я* СНИМКА
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО