Земетресение бе регистрирано броени минути преди 20:00 часа близо до границата ни със Сърбия.
Епицентърът на труса с магнитуд от 3,4 по скалата на Рихтер е на територията на западната ни съседка, близо до Димитровград и на 54км от София.
Това показват данните на Националния институт по геофизика, геодезия и география към Българската акедемия на науките.
Няма информация то да е било усетено.

За днес това е второто земетресение близо до България.
По-рано трус беше регистриран и край Гоце Делчев.
Припомняме, че вчера беше регистрирано земетресение в Софийско.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол


Жар 20:41, 29.12.2024
Това е Цариброд !!