Родители в София са принудени да охраняват децата си, докато играят, заради опасностите, които ги дебнат. Вече има и пострадали от изпочупени уреди и пробойна в рампата на една от пързалките.
Детската площадка се намира в кв. „Васил Левски”. Възмутени майки твърдят, че са подавали сигнали, но без резултат.
Родители казват, че са опитали и сами да поправят пробойните с плоскости, но след това вандали са разрушавали отново съоръженията, предаде Нова.
Има ръждясали и изгнили елементи, оплакват се още родителите.
Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 12:00 В Чирпан страхът от бездомните кучета изпреварва строежа на приюта