Преди година шофьор разцепи гумата си в дълбока дупка и разби предницата на колата си. Дошлите на място полицаи му обяснили, че трябва да му напишат два акта - единият за това, че е напуснал мястото на произшествието, а вторият - за шофиране с несъобразена скорост. Марио Кръстев обеща, че ще търси справедливост „до дупка”.
Шофьор разцепи гумата си в дълбока дупка, написаха му два фиша
„Районният съд в Елин Пелин отмени издаденото наказателно постановление като незаконосъобразно. Сега моят клиент не дължи глоба от 200 лв.”, обясни пред Нова адвокат Стефан Паров.
Шофьорът бил обвинен, че кара с несъобразена скорост, въпреки че тя не е била измерена. Освен това според полицаите трябвало да покаже в коя точно дупка на пътя е пропаднал.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив