„Всичко съм виждал около кофите, но това държи първенство.“ Така коментира изумен мъж захвърлен зелен манекен до казани в София. Съществото, което тематично е боядисано в зелено, наподобява често представяните по този начин извънземни.
В социалната мрежа не закъсняха и предположенията.
Ето и част от тях:
„Спрете да снимате свекърва ми, тя е притеснителна жена. Тъкмо си тръгваше.“
„Не съм сигурен дали е свекърва ви, защото много прилича на тъща ми!“
„Според мен чака да си го приберат събратята, уплашен ми се вижда... нагледал се е на земляни!“
„Пазителят на човешката Галактика!“
„Горкото извънземно!“



Снимки: Стоян Чолаков
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход
11g 04:42, 14.03.2023
Хаа11г23 охх