19-годишният Ивайло К., който преди две седмици е завършил Строителния техникум, е в отделението по "Реанимация" на УМБАЛ-Бургас.
Припомняме, че снощи той падна от шестия етаж на жилището си в блок 19 в жк. „Славейков”.
По първоначална информация, той направил опит да се самоубие.
Според съседите му обаче, това не било вярно и те са убедени, че е пострадал след злощастен инцидент – подхлъзване или завиване на свят от прозореца на жилището му. Цяло чудо е, че е момчето е оцеляло след падането. Спасила го е диво расла слива, която е омекотила удара, пише Флагман.
Ивайло е с много наранявания по цялото тяло.
Той произхождал от добро семейство и до този момент не е създавал проблеми на никому, твърдят негови съседи.
Млад мъж скочи от шестия етаж на блок
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ