Да затворим заведенията и моловете, за да предпазим хората от вируса, като ги запратим на огромни опашки по хипермаркети из страната за шарани – като за последно.
Мрежата изобилства от снимки на столичния магазин Метро, където опашките са огромни, дистанция – никаква, а маските се носят под носа – да подушим дали е пресен шарана!
Логично следва и въпросът: Има ли смисъл от мерките на здравните власти, ако те ще се "спазват" така? Вижте!





Отделно от това Немския коледен базар, на пъпа на София, гъмжи от прегладнял за вурстчета и прежаднял за греяно вино народ.
Да – вътре обикаляш с маска, не можеш да консумираш, но излезеш ли от него, на пейките до Народния театър, е лудница – мятат се наздравици, плюскат се наденици, а мръсотията е повсеместна. Вижте!






"За какъв локдаун говорим?"... Магазин в Пловдив се пръска по шевовете СНИМКА
Големи опашки в хипермаркетите! А дистанция? СНИМКИ
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО