Няма опасност за живота на шофьора, причинил катастрофата в София, при която загина 19-годишно момиче. Все още не може да се каже дали е бил под въздействието на алкохол или наркотици, съобщи директорът на „Пирогов” Валентин Димитров.
Шофьорът, блъснал и убил Виктория, има малък стаж зад волана
„Мога да кажа, че няма соматични заболявания, няма травми, нито инфаркт или инсулт. Няма причина, поради която да смятаме, че това нелепо събитие е станало поради някакви здравословни причини”, добави директорът на лечебното заведение.
Стана ясно кое е загиналото 19-годишно момиче. Почивай в мир, Вики! СНИМКИ
По думите му шофьорът е бил „наистина неадекватен”: „Това означава, че когато го приехме, човекът не знаеше къде се намира. Нямаше връзка с този свят. Но това може да бъде и във връзка със стреса”, уточни още Димитров.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
