Сливналии отново показаха креативност в запазването на паркоместа – този път със сериозен арсенал от туби с вода. Снимка от ж.к. „Дружба“ предизвика десетки коментари в социалните мрежи.
Авторът на кадъра иронично отбелязва:
„Новата ШИШЕ ЗОНА в ж.к. Дружба. Точно до магазин Еко Асорти."
Последваха и по-цветущи реакции от потребители:
"Куриози в конски дози...“
„Скоро и кръговите кръстовища в Сливен ще започнат да ги изграждат така, за да излиза по-евтино.“
„След 20 минути минавам да събера тубите, да полея градинките.“
„Не знаех, че така се обозначава платен паркинг.“
„Нищо не гарантира паркоместа така, както тубата с вода.“
„Явно не го мързи някой да напълни един кубик вода в туби... сигурно има и нотариален акт за улицата.“
Запазването на паркоместа с пластмасови бутилки и други предмети е практика, позната от години в Сливен и други градове. Тя обаче продължава да предизвиква недоволство и остри дискусии, особено когато се случва на обществени улици и паркинги.

Снимка: Martin Ivanov
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
Владо 06:31, 31.08.2025
Пред Шаклиян и Евтината също.