Шофьор подкара "Шкода" директно на площада пред Националния дворец на културата (НДК) в София, предизвиквайки вълна от възмущение в социалните мрежи.
За необичайния случай сигнализира Вилизар Бонев, който публикува снимка на колата, която е със софийска регистрация.
Към фотото Вилизар Бонев саркастично добавя следния коментар: "На НДК – нов вид пешеходец".
"Той само за малко да се разходи"; "Анархията е пълна", гласят част от коментарите под снимката.
Шофирането върху пешеходни зони не само нарушава правилата за движение, но и създава предпоставки за инциденти с пешеходци. Площадът пред НДК е едно от най-оживените места в столицата, където ежедневно преминават хиляди хора.
Все още няма информация дали компетентните органи са предприели действия срещу нарушителя.

Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО