Шофьор на тролейбус загина по време на работа в Стара Загора, потвърдиха от общинското дружество "Тролейбусни и автобусни превози".
„Има смъртен случай, но в момента тече разследване и не мога да коментирам“, заяви за Радио Стара Загора управителят Георги Станчев.
От Инспекцията по труда съобщиха, че са запознати със случая, но също отказаха подробности.
По непотвърдена информация става въпрос за токов удар.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
сульо 12:05, 10.08.2023
"Загина"?Война ли има в Стара Загора?Престрелки с дълго оръжие?Кога се употребява тази дума?"Ако загина на война,жал никого не ще попари...."