Шофьор е загубил своя регистрационен номер, че и част от купето на машината си.
Случаят е от 2 февруари в София, а колеги споделят местонахождението на табелата, за да може тя да се върне при своя собственик.
Регистрационният знак е открит нан "бул. "Първа Българска армия", при бензиностанция "Круиз".
Припомняме, че от КАТ съветват при загубен или откраднат номер водачите да се обръщат в районното полицейско управление.
Там пък се прави идентификация на автомобила и се издават нови номера. Това не е безплатно, "удоволствието" ще струва на шофьорите около 40 -50 лева.
Снимка: Алекс Стефанов
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ