Шофьорка пострада вчера в Стамболийски, съобщиха от ОДМВР – Пловдив.
Сигналът за произшествието е получен в полицията около 9:00 ч. По предварителна информация при заобикаляне на друго моторно превозно средство лек автомобил „Фолксваген“ навлязъл в насрещната лента и се сблъскал с камион „Ивеко“.
В болница за наблюдение е настанена 40-годишната жена, която управлявала лекия автомобил. По данни на полицията тя е без сериозни наранявания.
Двамата водачи – шофьорката и 67-годишният водач на камиона, са изпробвани за употреба на алкохол. Пробите им са отрицателни.
По случая е взето административно отношение.
Прочетете още
- 11:12 За 5 череши: Мъж прегази детско колело, после крещя „Ще те утрепя!" Шокиращо ВИДЕО
- 09:00 Този път не юфка, а деконструиран миш-маш: саниране по габровски СНИМКИ
- 13:00 Обрат след „5-те череши" в Лесново: агресорът звъни на бащата и предлага „да се разберат" ВИДЕО
- 15:13 Полицията с подробности за среднощния екшън пред Първо РУ в Пловдив