Разочарована потребителка във Facebook споделя, че в пазарджишкото село Паталеница контейнерите за смет биват оставяни по средата на улицата, след като бъдат изчистени.
Стигнало се дотам, че хора от селото дори залепили учтив призив към работниците, отговорни за изпразването на контейнерите, но призивът си останал глас в пустиня.
Призивът гласи: "До почистващата фирма. Моля, връщайте контейнера върху тротоара. Не го оставяйте по средата на улицата."
Също така потребителката, създала публикацията, казва, че многократните опити за връзка със служители от отдел "Строителство, транспорт и околна среда" останали напразни.
Ето какви гласи постът на разочарованата жена:


Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията